- Starší přípravka |

 
 
 
 

Na úvod » - Starší přípravka

Starší přípravka

 

KRAJSKÝ PŘEBOR    2018/2019
 
KOLO DATUM MÍSTO ODJEZD   ČAS   DOMÁCÍ HOSTÉ VÝSLEDEK
1. NE 2.9.2018
 TŘEBOŇ 09:45

  11:00

  12:00

   STRAKONICE

   TŘEBOŇ

   LOKO "A"

   LOKO "A"

     9 : 14   

     22 : 7   

2. NE 16.9.2018
SKP ČB
13:45

  15:00

  16:00

   SKP ČB

   MILEVSKO

   LOKO "A"

   LOKO "A"

     7 : 22    

     5 : 18  

3. NE 23.9.2018
VESELÍ
sraz 11:45

  12:30 

  14:30

   LOKO "A"

   LOKO "A" 

   METEOR TÁ

   VIMPERK

    11 : 9  

     1 : 11

4. NE 30.9.2018
DYNAMO ČB
15:15

  16:30

  18:30

   SOKOL JH

   DYNAMO ČB

   LOKO "A"

   LOKO "A"

    10 : 9      

     6 : 12     

5. NE 7.10.2018
LOKO ČB
13:30 

  15:00 

  16:00

   BLATNÁ

   LOKO ČB

   LOKO "A"

   LOKO "A"

     14 : 9 

     12 : 6  

6. NE 14.10.2018
VESELÍ sraz 9:15

  10:00 

  12:00

   LOKO "A"

   LOKO "A"

   PRACHATICE

   SKP ČB

     7 : 20    

     7 : 15    

7. NE 21.10.2018
STRAKONICE
09:45

  12:00 

  13:00

   LOKO "A"

   LOKO "A"

   PÍSEK

   TÁBORSKO

     4 : 19

     13 : 12     

8.      

 

 

 

 

 

  

      

9.      

 

 

 

 

 

 

    

      

10.       

 

 

 

 

 

 

    

  

11.      

 

 

 

 

 

 

      

     

12.      

 

 

 

 

 

 

    

      

13.      

 

 

 

 

 

 

 

   

14.    

     

 

 

 

 

 

 

   

    

 

 OKRESNÍ PŘEBOR    2018/2019 sk. A

  Datum
začátek sraz/odjezd Domácí Hosté výsledek
1. VOLNO     
2. Čt 6.9. 16:30 15:50 LOKO "B" SOBĚSLAV "B" 9 : 6
3. Ne 16.9. 10:00 8:25/8:30 DRAŽICE LOKO "B" 4 : 2
4. Čt 20.9. 16:30 15:50 LOKO "B METEOR TÁ 5 : 3
5.  Ne 30.9. 10:00 8:40/8:45 MALŠICE LOKO "B"    7 : 13
6.  Čt 4.10. 16:30 15:50 LOKO "B" BECHYNĚ  1 : 4
7. Ne 14.10. 15:30 14:10/14:15 STÁDLEC LOKO "B"
  2 : 6 
8.  Čt 18.10. 16:30 15:50 LOKO "B" JISTEBNICE  9 : 1
9. Út 23.10. 16:30 15:45/15:50 ŽELEČ LOKO"B"
    0 : 17
10.            
11.            
12.            
13.            
14.            
15.            
16.            
17.            
18.            

 

  OKRESNÍ PŘEBOR 2018/2019 sk. B

   Datum začátek sraz/odjezd Domácí Hosté výsledek
1. Ne 2.9. 17:00 15:40/15:45 ČERNOVICE LOKO "C"
3 : 2
2. St 5.9. 16:30 15:50 LOKO "C" TÁBORSKO  10 : 11
3. Ne 16.9 14:30 13:25/13:30 CHÝNOV LOKO "C"
14 : 8
4.  St 19.9. 16:30 15:50 LOKO "C" CHOTOVINY   2 : 8 
5.  Po 24.9. 17:00 16:10/16:15 PLANÁ N/L. LOKO "C"
 7 : 7
6.  St 3.10. 16:30 15:50 LOKO "C" SOBĚSLAV "B"    5 : 11
7. Po 8.10. 16:30 15:25/15:30 VĚTROVY LOKO "C"  6 : 3
8.            
9.            
10.            
11.            
12.            
13.            
14.            
15.            
16.            
17.            
18.            

 

TRENÉŘI:

 Fríd Josef              728 773 306
 Dubský Zbyněk      777 092 251
 Tomášek Miroslav   602 271 571
 Gruber Petr            777 886 049
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
 

TRÉNINKY:    PONDĚLÍ   16:30 - 18:00 h

                      STŘEDA     16:30 - 18:00 h

                      ČTVRTEK   16:30 - 18:00 h

                              
 
 
 



 
 
 
 
 
 
TOPlist