Zápasy 2010/2011 |

 
 
 
 

Na úvod » - Starší přípravka » Zápasy 2010/2011

Zápasy 2010/2011

Kadeti - 1.kolo/2010-2011

1.kolo - 5.9.2010

SOBĚSLAV - LOKO KADETI  0 : 4   (0:1)

Branky: 20.min.Jakeš,28.min.Kotyza,34.min.Hrouda,49.min.Icha.

ŽK:

ČK:

 

 

Sestava:

Mrkvičková

 

Kotyza   -   Wimmer(Dvořák)   -  Hruška (Hille)

 

 

Jakeš(Icha)  -    Čada

 

Hrouda(Klestil)    -   Ondráček(Ardamica)

 

 

 

 

Komentář utkání:

V první zápase podzimní sezóny,nás čekalo derby v Soběslavi.Začátek zápasu byl velmi opatrný a dlouho nám trvalo než jme si vytvořili první šanci,ve 12.minutě střela Hroudy,kterou brankář vyráží na roh.Ve 20.minutě střílí první branku Jakeš.Poločas končí za stavu 0:1.V druhém poločase jsme zlepšili rozehrávku a začali více kombinovat soupeře přehrávat.Ve 28.minutě z levé strany střílí Wimmer,brankář jeho střelu vyráží a druhou střelou dává branku Kotyza.Ve 34.minutě přidává po nahrávce Ondráčka další branku Hrouda a v minutě 49.krásnou střelou z vápna zakončuje skóre Icha.

 

Starší přípravka - zápasy podzim 2010 - jaro 2011

 
Dlouhodobý zimní turnaj v Týně n.Vlt.-ALEA CUP 2010-2011 - výsledky

Jednodenní turnaj v Týně n.Vlt. - 14.11.2010 - 3.místo - zápis

Zápasy - podzim 2010 - jaro 2011


KOLO DATUM ČAS SRAZ
ODJEZD DOMÁCÍ HOSTÉ
VÝSLEDEK
1. ne 5.9.
10:00
9:15   SOBĚSLAV LOKO 0 : 4
2.
so 11.9.
13:00
12:15

LOKO
MALŠICE
3 : 0
3. pá 17.9.
16:30
15:30

BECHYNĚ
LOKO 1 : 6
4. pá 24.9.
17:00
16:15

LOKO SPARTAK SEZ.ÚSTÍ B
2 : 2
5.
so 2.10.
14:00
13:15

LOKO SOKOL SEZ.ÚSTÍ
4 : 1
6. ne 10.10.
10:00 8:45

FK TÁBOR B
LOKO 2 : 9
7. so 16.10.
14:00 13:15

LOKO VĚTROVY
2 : 2
8.
so 23.10.
10:00 8:45

DRAŽICE
LOKO 1 : 1
9.
so 30.10.
14:00 13:15

LOKO CHOTOVINY
2 : 1
10. út 19.4. 17:00 16:15   LOKO SOBĚSLAV 5 : 0
11. čt 21.4. 17:00 16:15   MALŠICE LOKO 0 : 3
12. čt 28.4. 17:00 16:15
LOKO BECHYNĚ 7 : 1
13. ne 8.5. 14:00 13:15   SPARTAK SEZ. ÚSTÍ LOKO 3 : 1
14. pá 13.5. 17:00 16:15   SOKOL SEZ.ÚSTÍ LOKO 1 : 3
15. so 21.5. 14:00 13:15
LOKO FK TÁBOR "B" 5 : 0
16. čt 26.5. 17:30 16:45   VĚTROVY LOKO 0 : 6
17. pá 3.6. 17:00 16:30   LOKO DRAŽICE 1 : 1
18. so 11.6. 14:30 13:45   CHOTOVINY LOKO 3 : 0
Nově se na zápasy budeme scházet vždy v místě konání zápasu v napsaném čase.
(45.minut před začátkem zápasu).



SOUPISKA:

HRÁČ POST NAROZEN
Ardamica Filip   11.2.2000
Ardamica David
  24.9.2001
Dvořák Ondřej   6.8.2001
Hille Martin
 
23.1.2000
Čada Ondřej
  5.5.2000
Fríd Jan
  11.6.2000
Hrouda Dominik
  12.1.2000
Hruška Šimon   2.1.2001
Jakeš Jakub
  2.1.2000
Kotyza Václav
  28.11.2000
Malecha Jan
  12.5.2000
Mrkvičková Kristýna
  29.3.1999
Šaroch Jakub
  27.10.2000
Wimmer Václav
  31.3.2001
     
     
     

Trenéři:
ardamica d.   kotyza.jpg
Ardamica David  - trenér   Kotyza Václav - trenér,vedoucí

TRÉNINKY:

Pondělí : 16:30 - 18:00 - hřiště
Středa  : 16:30 - 18:00
- hřiště
Pátek    : 16:30
- 18:00 - hřiště
 
NEÚČAST NA TRÉNINKOVÉ JEDNOTCE ČI ZÁPASE JE NUTNÉ OMLUVIT NA TEL: 775 364 713
(trenér Kotyza)

 

Kadeti - 2.kolo/2010-2011

2.kolo - 11.9.2010

LOKO KADETI - MALŠICE   3 : 0   (1:0)

 

 

 

Branky: 6.min.Wimmer,28.min.Jakeš,50.min.Hrouda.

ŽK:

ČK:

 

 

Sestava:

Mrkvičková

 

Hille(Fríd)   -   Kotyza(Dvořák)   -  Hruška (Žák)

 

 

Jakeš(Icha)  -    Wimmer(Ondráček)

 

Hrouda(Klestil)    -   Čada(Ardamica)

 

Komentář utkání:

Na první domácí zápas jsme přivítali soupeře z Malšic.Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně,a soupeře dostávali pod tlak,kterému odolával až do 6.minuty,  kdy první brankou otevřel skóre Wimmer.Do konce poločasu jsme si vytvořili další šance,ale bohužel jsme je neproměnili.Druhý poločas -  28.minuta - druhou branku střílí Jakeš a ve 49.minutě po zahrání rohového kopu skóre uzavírá Hrouda.

 
 

Kadeti - 3.kolo/2010-2011

3.kolo  – 22.9.2010

 

 

BECHYNĚ-LOKO KADETI  1:6 (0:2)


 

 

 

Branky:2.min.Ondráček,5.min.Hrouda,33.min.Ondráček,34.min.Ondráček,

48.min.Ondráček,50.min.Ondráček.

 

Branky:44.min.

 

ŽK:

ČK:


 

Sestava:

Mrkvičková


Hille-Kotyza



Icha-Wimmer-Jakeš



Hrouda-Ondráček


Střídali:Dvořák,Hruška,Žák,Klestil,Ardamica D.

 

Komentář utkání:

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a ihned ve 2. minutě po přihrávce Wimmra otevřel krásnou brankou skóre Ondráček,v 5.minutě po překrásné kombinaci střílí do prázné brány Hrouda,poločas končí za stavu 0:2.Ve druhém poločase jme si vytvářeli jednu šanci za druhou a krásně kombinovali.Ve 33.minutě skóruje Ondráček.34.minuta branka Ondráček.48.minuta branka Ondráček.50.minuta brankové skóre uzavírá opět benjamínek Ondráček.Bechyně střelila branku ve 44.minutě.

Chci pochválit všechny hráče za předvedený výkon,byl to nejhezčí zápas od začátku sezóny.

 

Kadeti - 4.kolo/2010-2011

4.kolo  – 24.9.2010

 

LOKO KADETI – MAS SEZ.ÚSTÍ    2 : 2 (1:1)


 

 

 

Branky:22.min.Jakeš,38.min.Hrouda

 

Branky:12.min,30.min.

 

ŽK:

ČK:


 

Sestava:

Mrkvičková


Hille-Hruška


Icha-Wimmer-Jakeš


Hrouda-Ondráček



Střídali:Dvořák,Fríd,Klestil,Ardamica D.

 

Komentář utkání:

Bohužel se nám nepodařilo navázat na výkon z minulého kola v Bechyni a tak po nepřesvědčivém výkonu jsme pouze remizovali.Branky 22.min.Jakeš,38.min.Hrouda.

 

Kadeti - 6.kolo/2010-2011

6.kolo  – 13.10.2010

 

FK TÁBOR B - LOKO KADETI  2:9 (0:2)


 

 

Branky : Hrouda 3,Ardamica Filip 3,Ondráček 2,Jakeš 1

Sestava: Icha,Ardamica David,Fríd ,Klestil

 

Mrkvičková


Hille        -       Dvořák


Jakeš  – Wimmer-Ardamica Filip


Hrouda  -  Ondráček



Komentář utkání: Na dohrávku odloženého utkání 6 kola jsme nastoupili na hřišti FK Tábor, který do zápasu nastoupil s několika hráči z krajského přeboru. Od začátku utkání jsme dokazovali,že jsme si přijeli pro vítězství.Hráči hráli s chutí a s velkým nasazením a poctivě plnili pokyny trenérů.Skore otevřel v 9 min. Ondráček.Po několika dalších neproměněných příležitostí přidává ve 23 min. branku Hrouda.Domácí se do žádné vyložené šance během 1 poločasu nedostali i díky výborně hrajícímu Martinu Hillemu, který předčil útočníky především pohybem.Skore druhého poločasu otevírá hned ve 26 min.střelou Hrouda, ve 27. Min Ardamica Filip a ve 28 min. znovu Dominik Hrouda.Kluci hrajou v pohybu a s chutí.Ve 30 min. přidává branku Ondráček.O minutu později po nepřehledné situaci v našem vápně prostřelujou domácí našeho golmana a snižuji na 1:6.Nadále však máme utkání plně pod kontrolu a ve 40 min zvyšuje Filip Ardamica a o minutu později přidává další branku Jakub Jakeš.Ve 43 min. jde domácí útočník sám na naši brankařku, ale ta jeho šanci bravurním zákrokem likviduje.Avšak ve 49 min. se podaří střelou z vápna domácím vsítit druhou branku.V poslední minutě uzavírá skore utkání střelou Filip Ardamica.

 

Kadeti - 7.kolo/2010-2011

7.kolo  – 21.5.2010

 

 

LOKO KADETI - DRAŽICE  2:1 (0:0)


 

 

 

Branky: 27.min.Ardamica,46.min.Malecha.- soupeř skóroval v 26.min.

ŽK:

ČK:

 

 

Sestava:

Březina

 

Bečvář L.(Štěch)

 

Čada(Kotyza)   -      Malecha(Fríd)     -      Wimmer (Hille)

 

Ardamica(Šaroch)

 

Hrouda (Jakeš)   -   Mach(Naď)

 

Kadeti - 8.kolo/2010-2011

8.kolo  – 23.10.2010

 

DRAŽICE – LOKO KADETI  1 : 1 (0:0)


 

 

 

Branky:42.min Ardamica F.

 

Branky:48.min.

 

ŽK:

ČK:


 

Sestava:

Mrkvičková

Kotyza-Wimmer

Icha-Malecha-Ardamica F.

Hrouda-Ondráček



Střídali:Dvořák,Fríd,Klestil,Ardamica D.Hruška

 

Komentář utkání:

Celý zápas jsme byli lepším týmem,ale nepodařilo se nám prorazit obraný val Dražic.První a poslední branku se nám podařilo vstřelit po zahrání rohového kopu ve 42.minutě Ardamica F.Vedení nám vydrželo do 48.minuty a soupeř nám dává šťastnou branku,která se od tyčky odrazila do brány.Na soupeře jsme po obdržené brance vytvořili obrovsky tlak ,ale bohužel už nedokázali vstřelit branku.

 

Kadeti - 9.kolo/2010-2011

9.kolo  – 30.10.2010

 

LOKO KADETI – CHOTOVINY   2 : 1 (0:1)


 

 

 

Branky domácí:42.min.Ondráček,50.min.Malecha

Branky hosté:25.min.

 

Sestava:

Mrkvičková

 

Kotyza-Hille

 

 

Jakeš-Malecha-Ardamica F.

 

 

Hrouda-Ondráček

 

Střídali:Dvořák,Fríd,Klestil,Ardamica D.Hruška,Šaroch.

 

Komentář utkání:Na domácí půdě jsme přivítali lídra tabulky Chotoviny,naše vzájemná bilance jasně hovořila v náš prospěch,protože jsme vždy nad tímto soupeřem dokázali vyhrát.První poločas se hra spíše odehrávala na soupeřově polovině,kde jsme si dokázali vytvořit čtyři gólové šance,ale obranná hra hostů nám nedovolila tyto šance proměnit.Když nás hosté vždy dokázali zdvojit a zabránit vstřelení branky,soupeř si vytvořil dvě šance a jednou šancí nás potrestal brankou po zahrání rohového kopu ve 25.minutě.Druhý poločas jsme si opět dokázali vytvořit šance ,ale stále se nedařilo vstřelit branku.To se ale změnilo v minutě 42.,kdy první branku domácích střílí žolík Ondráček.Chotoviny ještě dvakrát zahrozili,ale nedokázali nás potrestat.V 50.minutě krásnou střelou z patnácti metrů střílí vítězný gól záložník Malecha,který dokázal využít chyby brankáře.

 

 

Kadeti - 10.kolo/2010-2011

10.kolo  – 19.4.2011

 

LOKO ST.PŘÍPRAVKA – SOBĚSLAV   5 : 0 (1:0)


 

 

 

Branky domácí:8.min.Fríd,28.min.Klestil,33.min.Hrouda,42.min.Hrouda,48.min.Ardamica D.

 

Branky hosté:

 


 

Sestava:

Mrkvičková

Čada  -   Kotyza  -  Dvořák

Hrouda – Wimmer - Hille

Ondráček

 

 

Střídali:Fríd,Klestil,Ardamica D.,Šaroch,Icha,Jakeš.

 

Komentář utkání:Na první mistrovský zápas jsme se těšili a vše přenesli do zápasu.

V 8.minutě otevřel skóre Jan Fríd,do konce poločasu jsme si vytvořili další šance které jsme bohužel nedokázali proměnit poločas skončil za stavu 1 : 0.Po přestávce jsme opět vyvinuli aktivitu na soupeře a 28.minutě dává branku Lukáš Klestil,v 33.minutě po krásném centru od Martina Hilleho z pravé strany střílí branku do pravého horního rohu Hrouda,tentýž hráč  po přihrávce Tomáše Ondráčka ve 42.minutě opět krásnou střelou  zakončuje,skóre uzavírá v 48.minutě Ardamica D.

 

Kadeti - 10.kolo/2010-2011

10.kolo  – 19.4.2011

 

LOKO ST.PŘÍPRAVKA – SOBĚSLAV   5 : 0 (1:0)


 

 

 

Branky domácí:8.min.Fríd,28.min.Klestil,33.min.Hrouda,42.min.Hrouda,48.min.Ardamica D.

 

Branky hosté:

 


 

Sestava:

Mrkvičková

Čada  -   Kotyza  -  Dvořák

Hrouda – Wimmer - Hille

Ondráček

 

 

Střídali:Fríd,Klestil,Ardamica D.,Šaroch,Icha,Jakeš.

 

Komentář utkání:Na první mistrovský zápas jsme se těšili a vše přenesli do zápasu.

V 8.minutě otevřel skóre Jan Fríd,do konce poločasu jsme si vytvořili další šance které jsme bohužel nedokázali proměnit poločas skončil za stavu 1 : 0.Po přestávce jsme opět vyvinuli aktivitu na soupeře a 28.minutě dává branku Lukáš Klestil,v 33.minutě po krásném centru od Martina Hilleho z pravé strany střílí branku do pravého horního rohu Hrouda,tentýž hráč  po přihrávce Tomáše Ondráčka ve 42.minutě opět krásnou střelou  zakončuje,skóre uzavírá v 48.minutě Ardamica D.

 

Kadeti - 11.kolo/2010-2011

11.kolo  – 21.4.2011

 

MALŠICE - LOKO ST.PŘÍPRAVKA    0 : 3 (0:1)


 

 

 

Branky domácí:6.min.Odráček,21.min.Jakeš,49.min.Hille

 

 

Branky hosté:

 

 

 

Sestava:

Dvořák

Čada  -   Kotyza  -  Fríd

Hrouda – Wimmer - Hille

Ondráček

 

 

Střídali:Klestil,Ardamica D.,Šaroch,Icha,Jakeš.

 

Komentář utkání:

Trápení na malšickém hřišti.

 

Kadeti - 12.kolo/2010-2011

12.kolo  – 28.4.2011

 

LOKO ST.PŘÍPRAVKA – BECHYNĚ   7 : 1 (3:1)


 

 

 

Branky domácí:

4.min.Ondráček,10.min.ArdamicaD.11.min.Hrouda,34.min.Wimmer,38.min.Čada,

48.min.Ondráček,50.min Wimmer.

 

 

 

Branky hosté:17.min.

 

 

 

Sestava:

Mrkvičková

 

Čada  -   Kotyza

 

Jakeš – Icha - Hille

 

Hrouda -  Ondráček

 

Střídali:Klestil,Ardamica D.,Šaroch,Wimmer,Fríd,Dvořák

 

 

Komentář utkání:Krásný výkon krásná hra.Branky 4.min. Ondráček,10.min.Ardamica D.

11.min.Hrouda,34.min.Wimer,38.min.Čada,48.min.Ondráček,50.min Wimmer.

 

Kadeti - 13.kolo/2010-2011

13.kolo  – 8.5.2011

 

SPARTAK S.Ú. - LOKO ST.PŘÍPRAVKA 3 : 1 (0:1)


 

 

 

Branky domácí:6.min.Hrouda

 

 

Branky hosté:35.min.,49.min.,50.min.

 

ŽK:

ČK:

 

 

Sestava:

Mrkvičková

 

Čada  -   Kotyza

 

Jakeš – Icha - Hrouda

 

Klestil -  Ondráček

 

 

Střídali:Ardamica D.,Šaroch,Fríd,Dvořák.

 

Kadeti - 14.kolo/2010-2011

14.kolo  – 14.5.2011


SOKOL S.Ú. - LOKO ST.PŘÍPRAVKA      1 : 3 (0:2)


 

 

 

Branky LOKO:5.min.Icha,17.min.Fríd,33.min.Klestil.

 

Branky domácí:27.min.

 

 

 

Sestava:

Mrkvičková

 

Čada  -   Kotyza

 

Jakeš – Hrouda - Icha

 

Klestil -  Ondráček

 

 

Střídali:Wimmer.,Šaroch,Fríd,Dvořák.

 

Komentář utkání:Super výkon,pěkná hra.

 

Kadeti - 15.kolo/2010-2011

15.kolo  – 21.5.2011

 

LOKO ST.PŘÍPRAVKA – FK TÁBOR B   5 : 0 (2:0)


 

 

 

 

Branky domácí:3.min.Ondráček,13.min.Hrouda,32.min.Fríd,45.min.Čada,50.min.Ondráček.

 

 

 

 

Sestava:

Mrkvičková

 

Čada  -   Kotyza

 

 

Jakeš – Hrouda - Icha

 

 

Klestil -  Ondráček

 

 

Střídali:Wimmer.,Šaroch,Fríd,Dvořák,Hille.

 

 

Komentář utkání:Krásný výkon,pěkná hra,jenom by to chtělo ještě více střel.

 

Kadeti - 16.kolo/2010-2011

16.kolo  – 26.5.2011

 

VĚTROVY - LOKO ST.PŘÍPRAVKA      0 : 6 (0:4)


 

 

 

 

Branky hosté:

2.min.Ondráček,5.min.Klestil,11.min.Wimmer,21.min.Klestil,26.min.Icha,47.min.Hrouda

 

 

 

 

 

Sestava:

Dvořák(26.min Kotyza)

 

Čada  -   Kotyza

 

 

Jakeš – Hrouda - Icha

 

 

Klestil -  Ondráček

 

 

Střídali:Wimmer.,Šaroch,Fríd,Dvořák,Hille.

 

Komentář utkání:Krásný výkon,pěkná hra,stále by to chtělo ještě více střel.

 

Kadeti - 17.kolo/2010-2011

17.kolo  – 3.6.2011


LOKO ST.PŘÍPRAVKA  - DRAŽICE     1 : 1 (1:0)


 

 

 

Branky domácí:29.min.Hrouda

 

Branky hosté:37.min

 

 

Sestava:

Mrkvičková

 

Čada  -   Kotyza

 

 

Jakeš – Hrouda - Icha

 

 

Klestil -  Ondráček

 

 

Střídali:Wimmer.,Šaroch,Fríd,Dvořák,Hille,Ardamica D.

 

Komentář utkání:Hráli jsme super,ale proti soupeřově obraně jsme se nedokázali prosadit.

 

Kadeti - 18.kolo/2010-2011

18.kolo  – 11.6.2011


CHOTOVINY - LOKO ST.PŘÍPRAVKA      3 : 0 (2:0)


 

 

 

Branky hosté:5.min.18.min.45.min.

 

 

 

Sestava:

Mrkvičková

 

Čada  -   Kotyza

 

 

Jakeš – Hrouda - Icha

 

 

Klestil -  Ondráček

 

 

Střídali:Wimmer.,Šaroch,Dvořák,Hille.

 

Komentář utkání:Hráli jsme super,ale bohužel atmosféra na hřišti Chotovin kde snad fandilo půl vesnice,naši hráči nezvládli a prohráli.

 

Kadeti - sezona 2010/2011

 

Jaro 2011

 


 

 

Okresní přebor Starších přípravek  3.místo.

TABULKA

Rk. Tým                               Záp      +     0     -     Skóre       Body

1. Chotoviny                        18       15   1    2      89: 12       46

2. Spartak Sez. Ústí "B"     18       13   3    2      68: 13       42

3. Veselí nad Lužnicí           18       12   4    2      64: 19       40

4. Dražice                            18         9   5    4      60: 32       32

5. Soběslav                         18         9   1     8      51: 32      28

6. FK Tábor "B"                   18         6   3     9      48: 67      21

7. Malšice                            18         5   2    11     22: 49      17

8. Sokol Sez. Ústí                18        5   0    13      31: 71     15

9. Bechyně                          18         3   1    14     28: 89      10

10. Větrovy                         18         2   2    14     23:100       8

 

 

Střelci

podzim   2010

10.kolo

11.kolo

12.kolo

13.kolo

14.kolo

15.kolo

16.kolo

17.kolo

18.kolo

gól

pořadí

Hrouda

8

2

 

1

1

 

1

1

1

 

15

1.

Ondráček

8

 

1

2

   

2

1

   

14

2.

Wimmer

3

   

2

     

1

   

6

3.

Jakeš

4

 

1

             

5

4.

Klestil

1

1

     

1

 

2

   

5

4.

Ardamica F

4

                 

4

5.

Icha

2

       

1

 

1

   

4

5.

Fríd

 

1

     

1

1

     

3

6.

Ardamica D

 

1

 

1

           

2

7.

Čada

     

1

   

1

     

2

7.

Hille

   

1

             

1

8.

Kotyza

1

                 

1

8.

Malecha

1

                 

1

8.








 








 

 


 

 

Lázeňský turnaj  Bechyně

Gratulujeme ke krásnému 3.místu na 18.ročníku Lázeňského turnaje v Bechyni 2011.

Umístění družstev:

1.ABC Braník Praha

2.SSC Libuš Praha

3.Loko Veselí nad Lužnicí

4.FC Bechyně

5.SK Čtyři Dvory

6.FK Soběslav

7.FK Týn nad Vltavou

8.TJ Malšice

 


 

 

 

ZIMNÍ LIGA 2010-11

 

KONEČNÁ TABULKA :

 

Tým                         V   R   P      S       B

 

1. Dynamo ČB 01      9   3   0   51:21   30

 

2. Tábor                    5   2   4   35:24   17

 

3. Pelhřimov              3   3   5   25:36   12

 

4. Veselí n/Luž.         2   2   8   17:42     8

 

 

 

NEJLEPŠÍ STŘELCI

 

JMÉNO TÝM POČET BRANEK

 

1. Penner Dynamo          15

 

2. Carda Dynamo               8

 

3. Wohlgemuth Dynamo     7

 

3. Kynčl Tábor                     7

 

4. Blokeš Pelhřimov            6

 

5. Schánělec Dynamo         5

 

5. Jaroš Tábor                    5

 

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ

 

Mrkvičková Kristýna Veselí n/Luž.

 


 


 
 
 
 
 
 
TOPlist